Halloween Schmink en Cosmetica
Bekijk hier ons assortiment schmink en cosmetica. Maak jouw Halloweenlook nog angstaanjagender met de meest enge en gruwelijke schmink en nepwonden!
Zombie Make-up met oog Halloween schmink. Compleet schmink setje met 3 nepbloedcapsules, latex wond met oog, schmink, spons en applicator. Op de verpakking staat hoe je stap voor stap de schmink aan kunt brengen. Maak je zombie outfit compleet met deze ma
Zelfklevende latex wond met ritssluiting.
Leuk voor Halloween en Horror themafeesten!
Inbegrepen is de witte schmink, de rood zwarte krijtjes, een sponsje, zwarte plaksteentjes (20 stuks) en de rood/zwarte gezicht tattoo's met glitters (voor uw ogen). Je kunt jouw eigen creatie maken maar de instructies voor het voorbeeld krijgt je er ook
Duivel schmink setje met hoorntjes. Compleet horror schmink setje met 2 rode duivelhoorntjes (zelfklevend), vetschmink, make-up crème, spons en aplicator. Op de verpakking staat foto's hoe u de schmink moet aanbrengen.
Heksen schmink met neus, vetschmink, krijtjes, spons en applicator. Compleet schmink setje. Leuk voor Halloween of Carnaval.
Lippenstift luxe Karmijnrood. Mooie lippenstift voor een verkleedfeest, vrijgezellenfeest of andere feesten.
Lippenstift luxe helrood. Mooie lippenstift voor een verkleedfeest, vrijgezellenfeest of andere feesten.
Grimas water make-up schmink zwart pure 101. De waterschmink van Grimas is een ongeparfumeerde en glutenvrije water make-up, bedoeld voor gezichts- en lichaamsbeschildering. Klein potje met 15 ml.
Grimas water make-up zwart pure 101. Grote pot met 25ml. De waterschmink van Grimas is een ongeparfumeerde en glutenvrije water make-up, bedoeld voor gezichts- en lichaamsbeschildering.
Grimas zwarte cake make-up 101. Grimas Cake Make-up is een gemakkelijk aan te brengen basismake-up. Het wordt gebruikt voor visagie (televisie, film en fotografie) en als basis voor watermake-up. Voor bij erg transpireren. Cake Make-up zit in een doosje v
Grimas water make-up donkerbruin pure 1001. De waterschmink van Grimas is een ongeparfumeerde en glutenvrije water make-up, bedoeld voor gezichts- en lichaamsbeschildering. Groot potje met 25 ml.
Grimas water make-up zwart bruin n1. De waterschmink van Grimas is een ongeparfumeerde en glutenvrije water make-up, bedoeld voor gezichts- en lichaamsbeschildering. Grote pot van 25ml
Grimas water make-up donkerbruin pure 1001. De waterschmink van Grimas is een ongeparfumeerde en glutenvrije water make-up, bedoeld voor gezichts- en lichaamsbeschildering. Klein potje met 15ml.
Grimas schmink spons rond (60x30cm). Grimas Make-up Sponges worden gebruikt voor het aanbrengen van alle soorten make-up. Make-up Sponsjes zijn disposable en bedoeld om na gebruik weg te werpen.